VEVOR VEVOR Φορητός Σταθμός Ενέργειας 806Wh με Ηλιακό Πάνελ 200W και Γεννήτρια 1200W, LiFePO4 Μπαταρία με 9 Θύρες Εξόδου για Έκτακτη Ανάγκη & Εξορμήσεις DXCNDYTJ12004XZMT001V2
Κωδικός προϊόντος : DXCNDYTJ12004XZMT001V2 ID : 98760
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Φορητή Ενέργεια: Απολαύστε μια σταθερή παροχή ενέργειας για εφεδρικές ανάγκες στο σπίτι ή περιπέτειες στην ύπαιθρο με αυτόν τον φορητό σταθμό ενέργειας 1200W 806Wh.
VEVOR Φορητός Σταθμός Ενέργειας 806Wh με Ηλιακό Πάνελ 200W και Γεννήτρια 1200W, LiFePO4 Μπαταρία με 9 Θύρες Εξόδου για Έκτακτη Ανάγκη & Εξορμήσεις DXCNDYTJ12004XZMT001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ελαφρύ & Φορητό
Κατασκευασμένο για να Διαρκεί
Τροφοδοτεί Έως και 9 Συσκευές
Διαθέτει 3 AC εξόδους (250V/16A), 1 θύρα Type-C (5V/2.4A), 1 θύρα Type-C PD (65W), 1 θύρα USB QC (18W), 1 θύρα USB (5V/2.4A), 1 πρίζα αυτοκινήτου (12V/8.3A) και 1 θύρα XT60 (20V/10A) για ταυτόχρονη τροφοδότηση πολλαπλών συσκευών.
Πολλαπλές Επιλογές Φόρτισης
Περιλαμβάνει έναν ηλιακό πίνακα 200W που απορροφά αποτελεσματικά το ηλιακό φως για καθαρή ανατροφοδότηση ενέργειας, φορτίζοντας πλήρως τον σταθμό ισχύος σε περίπου 5 ώρες. Υποστηρίζει επίσης φόρτιση AC σε περίπου 7.5 ώρες ή φόρτιση μέσω αυτοκινήτου σε περίπου 9 ώρες.
Αξιόπιστη Φορητή Ισχύς
Απολαύστε σταθερή παροχή ρεύματος για εφεδρική ανάγκη στο σπίτι ή εξωτερικές περιπέτειες με αυτόν τον 1200W 806Wh φορητό σταθμό ισχύος. Μπορεί να τροφοδοτήσει ταυτόχρονα κινητά τηλέφωνα, ψυγεία αυτοκινήτου, ηχεία και κάμερες κατά τη διάρκεια κάμπινγκ περίπου για 9 ώρες.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ηλιακός Πίνακας: 1 * 200W
  • Μέγιστη Ισχύς Εισόδου Ηλιακού: 300W
  • Μέγιστη Ισχύς Εισόδου AC: 500W
  • Καθαρό Βάρος Ηλιακού Πίνακα: 12.35 lbs / 5.60 kg
  • Τύπος Μπαταρίας: LiFePO₄
  • Μέγιστη Ισχύς Εξόδου AC: 1200W
  • Καθαρό Βάρος Σταθμού Ισχύος: 25.35 lbs / 11.50 kg
  • Διαστάσεις Ηλιακού Πίνακα: 80.02 x 16.93 x 19.69 in / 2030 x 430 x 500 mm
  • Χωρητικότητα Μπαταρίας: 806Wh
  • Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: M9
  • Αριθμός Θυρών Εξόδου: 9
  • Κύριο Υλικό Σώματος: ABS + PC
  • Διαστάσεις Σταθμού Ισχύος: 11.42 x 8.66 x 9.06 in / 290 x 220 x 230 mm