VEVOR VEVOR Φορητός Σταθμός Ενέργειας 1800W με 200W Ηλιακό Πάνελ, Μπαταρία LiFePO4 1008Wh με 9 Εξόδους για Οικιακή Έκτακτη Ανάγκη, Κάμπινγκ και Ταξίδια RV DXCNDYTJ1200T987R001V2
Κωδικός προϊόντος : DXCNDYTJ1200T987R001V2 ID : 98758
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Φορητή Ισχύς: Απολαύστε μια σταθερή παροχή ρεύματος για εφεδρική χρήση στο σπίτι ή υπαίθριες περιπέτειες με αυτόν τον φορητό σταθμό ισχύος 1800W 1008Wh.
  • Εξασφαλίζει συνεχόμενη λειτουργία για περίπου 11 ώρες.
VEVOR Φορητός Σταθμός Ενέργειας 1800W με 200W Ηλιακό Πάνελ, Μπαταρία LiFePO4 1008Wh με 9 Εξόδους για Οικιακή Έκτακτη Ανάγκη, Κάμπινγκ και Ταξίδια RV DXCNDYTJ1200T987R001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Φορητός Σταθμός Ενέργειας VEVOR με Ηλιακό Πάνελ 200W 1800W Ηλιακή Γεννήτρια με Μπαταρία LiFePO₄ 1008Wh Φορητή Ισχύς για Οικιακές Έκτακτες Ανάγκες & Εξωτερικές Κατασκηνώσεις
Τροφοδοτεί Έως 9 Συσκευές: Διαθέτει 3 πρίζες AC (250V/16A), 1 θύρα Type-C (5V/2.4A), 1 θύρα Type-C PD (65W), 1 θύρα USB QC (18W), 1 θύρα USB (5V/2.4A), 1 πρίζα αυτοκινήτου (12V/8.3A) και 1 θύρα XT60 (20V/10A) για ταυτόχρονη τροφοδότηση πολλών συσκευών.
Πολλαπλές Επιλογές Φόρτισης: Περιλαμβάνει ηλιακό πάνελ 200W που απορροφά αποτελεσματικά το ηλιακό φως για καθαρή αναπλήρωση ισχύος, φορτίζοντας πλήρως το σταθμό ενέργειας περίπου σε 5 ώρες. Υποστηρίζει επίσης φόρτιση AC περίπου σε 7.5 ώρες ή φόρτιση αυτοκινήτου περίπου σε 9 ώρες.
Αξιόπιστη Φορητή Ισχύς: Απολαύστε σταθερή παροχή ενέργειας για εφεδρεία στο σπίτι ή εξωτερικές περιπέτειες με τον φορητό σταθμό ενέργειας 1800W 1008Wh. Μπορεί να τροφοδοτεί κινητά τηλέφωνα, ψυγεία αυτοκινήτου, ηχεία και κάμερες κατά τη διάρκεια της κατασκήνωσης για περίπου 11 ώρες.