VEVOR VEVOR Ηλεκτρική Ασύρματη Γρασαδόρος 20V με Μπαταρία WSHYQTJ20V1GGC1DXV2
Κωδικός προϊόντος : WSHYQTJ20V1GGC1DXV2 ID : 79026
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή ταχύτητα διάδοσης γράσου
  • Ισχυρή απόδοση
  • Σχεδιασμός ανθεκτικός σε διαρροές
  • Φιλική προς το χρήστη λειτουργία
  • Πολυλειτουργικές εφαρμογές
  • Ασύρματη ευκολία
VEVOR Ηλεκτρική Ασύρματη Γρασαδόρος 20V με Μπαταρία WSHYQTJ20V1GGC1DXV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Ασύρματο Πιστόλι Γράσου 20V - Κιτ Ηλεκτρικό Πιστόλι Γράσου με Μπαταρία και Σωλήνα 30 ιντσών
  • Γρήγορη Διάθεση Γράσου: Επιταχύνετε τη συντήρηση με την υψηλή ταχύτητα διάθεσης γράσου.
  • Ισχυρή Απόδοση: Με μέγιστη πίεση λειτουργίας έως 8000 PSI / 55 MPa, αυτό το επιχειρησιακό θηρίο είναι σχεδιασμένο για τις πιο απαιτητικές εργασίες.
  • Σχεδιασμός Αντοχής στη Διαρροή: Διασφαλίστε καθαρή και αποδοτική λειτουργία χωρίς διαρροές.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανικό για διάφορες χρήσεις, από αυτοκίνητα έως βαριά μηχανήματα.
  • Ασύρματη Ευκολία: Εργαστείτε απελευθερωμένα χωρίς περιορισμούς καλωδίων.
Υλικά:
  • Κεφαλή Αντλίας: Χυτό Αλουμίνιο
  • Σωλήνας Γράσου: Ανθρακοχάλυβας
  • Κύριο Σώμα: PA6
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Τύπος Προϊόντος: Κιτ Ασύρματου Πιστολιού Γράσου
  • Μπαταρία Περιλαμβάνεται: Ναι
  • Αριθμός Μοντέλου: LD-8207A
  • Χωρητικότητα Κασετίνας Γράσου: 14 oz / 400 g
  • Μέγιστη Έξοδος Γράσου: 5 oz/min / 140 g/min
Διαστάσεις Προϊόντος: 14.57 x 8.27 x 2.95 in / 370 x 210 x 75 mm (Πλήρως Συναρμολογημένο)
Καθαρό Βάρος: 10.30 lb ±3% / 4.67 kg ±3% (Περιλαμβάνει όλα τα εξαρτήματα)