VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Στυλό Μικροβελονισμού 6 Ταχυτήτων με 6 Βελόνες NMWZ63K16Z3K9RUEGV2
Κωδικός προϊόντος : NMWZ63K16Z3K9RUEGV2 ID : 48000
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 769 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ρυθμιζόμενο Μήκος Βελόνας: 0 - 2.5 mm
  • Χωρητικότητα Μπαταρίας: 380 mAh
  • Επίπεδα Ταχύτητας: 6 Επίπεδα
  • Αντικαταστάσιμες Κεφαλές: 3 PCS * 16 Pin + 3 PCS * 36 Pin
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 5.5 x 0.8 x 0.8 in / 141 x 21 x 21 mm
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Ηλεκτρικό Στυλό Μικροβελονισμού 6 Ταχυτήτων με 6 Βελόνες NMWZ63K16Z3K9RUEGV2
Ηλεκτρική Συσκευή Ομορφιάς με 6 Ταχύτητες και 6 Βελόνες
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 141 x 21 x 21 mm