VEVOR VEVOR Επαγγελματικός Μπλέντερ Πάγκου 68 oz για Smoothies & Shakes TSSBJ20L1400WO5FOV2
Κωδικός προϊόντος : TSSBJ20L1400WO5FOV2 ID : 65764
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 837 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Πολυλειτουργική Μηχανή Μπλέντερ
  • Λειτουργία με Κουμπί για Εύκολες Ρυθμίσεις
  • Ασφαλές και Ανθεκτικό Υλικό
  • Εύκολο στο Καθάρισμα
  • Μεγάλη Χωρητικότητα 2L
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
VEVOR Επαγγελματικός Μπλέντερ Πάγκου 68 oz για Smoothies & Shakes TSSBJ20L1400WO5FOV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
  • Ασφαλές και Ανθεκτικό Υλικό
  • Εύκολο στο Καθάρισμα
  • Μεγάλη Χωρητικότητα 2L
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Μέγιστη Ισχύς: 2200W
  • Χρώμα Προϊόντος: Μαύρο
  • Μοντέλο Προϊόντος: HS-210D-US
  • Ονομαστική Ισχύς: 1400W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 240x198x440mm
  • Καθαρό Βάρος: 4kg
  • Τροφοδοσία: AC120V 60Hz