Κωδικός προϊόντος : PFYGM34W58HIEJRITV0 ID : 65766
Σύντομη περιγραφή
  • Κομψός και Πολυλειτουργικός Σχεδιασμός
  • Παχύρρευστο Ανθεκτικό Γυαλί Ασφαλείας
  • Επίστρωση Απωθητική στο Νερό Nano
  • Αδιάβροχη Σφράγιση Κάτω
  • Βολική Ράγα Πετσέτας
  • Υλικά Υψηλής Ποιότητας και Αντοχής
VEVOR Πόρτα Ντουζιέρας Μπανιέρας Χωρίς Πλαίσιο 34x55 ιν. 180° Περιστρεφόμενη PFYGM34W58HIEJRITV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Πόρτα Ντουζιέρας Μπανιέρας Χωρίς Πλαίσιο VEVOR Πόρτα Ντουζιέρας Μπανιέρας Χωρίς Πλαίσιο 34 in. Π x 55 in. Υ
  • Αδιάβροχη Σφράγιση Κάτω
  • Βολική Ράγα Πετσέτας
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Μέγιστο Μέγεθος Προϊόντος (Π x Υ): 34 x 55 in / 864 x 1397 mm
  • Κύριο Χρώμα: Μαύρο
  • Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 36.93 lb / 16.75 kg
  • Υλικό Οδηγού Γυαλιού: ABS
  • Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: CNH-YP-P711
  • Υλικό Πλαισίου Τροχού: Ανοξείδωτο Ατσάλι
  • Υλικό Στήριξης Τοίχου: Κράμα Ψευδαργύρου
  • Πάχος Γυαλιού: 0.23 in / 6 mm