VEVOR VEVOR Αλουμινένια Ανεμογλυπτά 1473 mm με Βαθύ Τόνο για Εξωτερικό Χώρο JSFLHS58INCHGTIZ3V0
Κωδικός προϊόντος : JSFLHS58INCHGTIZ3V0 ID : 48214
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 917 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υπέροχοι Ήχοι
  • Εξαιρετική Ποιότητα
  • Ιδανικό Δώρο
  • Διακοσμητικό Χαρακτηριστικό
  • Προσωποποιημένες Ευχές
  • Τόνος: A, Μήκος: 1473 mm
VEVOR Αλουμινένια Ανεμογλυπτά 1473 mm με Βαθύ Τόνο για Εξωτερικό Χώρο JSFLHS58INCHGTIZ3V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ανεμογλυφίδες για Εξωτερικό Χώρο 1473 mm Αλουμινίου Μνημειακές Ανεμογλυφίδες Βαθιάς Τόνης
  • Εμπειρία Χρήστη: Απολαύστε υπέροχες μελωδίες που χαλαρώνουν και αναζωογονούν.
  • Υπέροχοι Ήχοι: Παράγουν μοναδικούς και βαθιούς ήχους που μαγεύουν.
  • Εξαιρετική Ποιότητα: Κατασκευασμένες από υλικά υψηλής ποιότητας για μακροχρόνια αντοχή.
  • Ιδανικό Δώρο: Ένα τέλειο δώρο για αγαπημένα πρόσωπα, προσφέροντας μια προσωπική πινελιά.
  • Διακοσμητικό Στοιχείο: Προσθέστε μια κομψή και καλλιτεχνική πινελιά στον εξωτερικό σας χώρο.
  • Προσωποποιημένες Ευχές: Δυνατότητα προσθήκης προσωπικών μηνυμάτων για μοναδικές στιγμές.
Τόνος: A
Μήκος: 58"/1473 mm
Χρώμα: Μαύρο
Αριθμός Μοντέλου: M22091
Υλικό: Αλουμίνιο, Σίδηρος, Πλαστικά
Καθαρό Βάρος: 6.68 lb/3.03 kg
Αλουμινένιοι Σωλήνες: 6 τεμάχια
Διαστάσεις Προϊόντος: 58 x ?9.06"/1473 x ?230 mm