VEVOR VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων 500W με Σετ Καλωδίων και Κοπτήρες XSGDQJJXS500OFV43001V2
Κωδικός προϊόντος : XSGDQJJXS500OFV43001V2 ID : 81529
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρός Καθαρισμός: Η μηχανή διαθέτει ισχυρό κινητήρα 500W με ταχύτητα 1400 RPM για βαθύ και αποδοτικό καθαρισμό.
  • 8 Ανταλλάξιμες Κεφαλές: Προσαρμόζονται εύκολα για διαφορετικά είδη φραγμάτων.
VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων 500W με Σετ Καλωδίων και Κοπτήρες XSGDQJJXS500OFV43001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων
Ισχύς & Βαθύς Καθαρισμός με Μηχανή Σωλήνων
Ανακαλύψτε τη δύναμη του Ηλεκτρικού Καθαριστή Αποχετεύσεων VEVOR, διαθέτοντας κινητήρα 500W και ταχύτητα 1400 RPM. Με εύρος καθαρισμού 25,4 m και καλώδιο ατσάλινο, μήκους 20m x 16mm, 5m x 9.5mm & 0.4m x 16mm, το προϊόν προσφέρει εκτεταμένο και αποτελεσματικό καθαρισμό.
Χαρακτηριστικά Δυναμικού Καθαρισμού
  • Πολλαπλή Χρήση: Ιδανικό για νιπτήρες, ντους, αποχετεύσεις σωλήνων, τουαλέτες, κουζίνα και άλλα.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
Τάση/Συχνότητα:AC 220V–240V / 50Hz
Ταχύτητα Κινητήρα:1400 RPM
Χρώμα:Κόκκινο + Ασημί
Μοντέλο Προϊόντος:GQ-100D
Καθαρό Βάρος:24.8 kg
Διαστάσεις Προϊόντος:370 x 165 x 335 mm