VEVOR VEVOR Διταχυτή Πλανιστική Μηχανή Ξύλου, Εύρος 330 mm, Ισχύς 2000W TSBC2000WSSZIJMFG001V2
Κωδικός προϊόντος : TSBC2000WSSZIJMFG001V2 ID : 84002
Σύντομη περιγραφή
  • VEVOR Πλάνη Πάχους με Διπλή Ταχύτητα, Πλάτος Εργασίας 330 mm
  • Ισχυρός Κινητήρας 2000W με 23.500 RPM
  • Τρία Λεπίδια: Ιδανικό για Ξυλουργική με Σκληρά & Μαλακά Ξύλα
  • Δύο Ρολά: Ανθεκτική Κατασκευή για Αξιοπιστία
  • Προστασία Υπερφόρτωσης για Ασφάλεια
  • Συμβατότητα με Σωλήνες Σκόνης 2" & 4"
  • Κρίκος Στροφάλου: Ευκολία Ρύθμισης
  • Φορητή Λαβή: Άνετη Μεταφορά
  • Έλεγχος Βάθους Βήματος 1/8"- Ιδανικό για Ακρίβεια
  • Μεγάλο Τραπέζι Εργασίας για Άνεση Εργασίας
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Πλαστικό, Αλουμίνιο Χύτευσης Υπό Πίεση & Πιεσμένο Μεταλλικό Φύλλο
  • Τάση/Συχνότητα: AC 230V 50Hz
  • Μοντέλο: M1B-LS-3305
VEVOR Διταχυτή Πλανιστική Μηχανή Ξύλου, Εύρος 330 mm, Ισχύς 2000W TSBC2000WSSZIJMFG001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Παλμικό Πάχος VEVOR με Διπλό Κύλινδρο και Ισχυρό Κινητήρα
Ισχυρός Κινητήρας για Κοπή Ξύλου: Τροφοδοτούμενος από έναν ισχυρό κινητήρα 2000W που αποδίδει έως και 24,000 CPM, αυτός ο πάχος ξύλου αντιμετωπίζει με ευκολία δρυ, σφένδαμο και άλλα σκληρά ξύλα. Απολαύστε ομαλή απόδοση χωρίς στάση, ακόμα και υπό βαρύ φορτίο.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πλατφόρμα Εργασίας: 330 mm
  • Τρεις Λεπίδες
  • Προστασία Υπερφόρτωσης
  • Φορητή Χειρολαβή
  • Κατασκευή από Ανθεκτικά Υλικά
  • Τάση/Συχνότητα: AC 230V 50Hz