VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR Hairpin 36" (Φορτίο 880lbs) για Έπιπλα DIY TZZT4PCS36YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS36YC3G001V0 ID : 43480
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 439 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μη-σκουριασμένο Ατσάλι
  • Βαριά Σταθερότητα Ποδιών
  • Προστατευτικό Δαπέδου από Καουτσούκ
  • Ενισχυμένη Βάση Στήριξης
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ
  • Ευρεία Εφαρμογή
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR Hairpin 36" (Φορτίο 880lbs) για Έπιπλα DIY TZZT4PCS36YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαύρα Πόδια Τραπεζιού Hairpin 36" Σετ 4 Τεμαχίων
  • Υλικό: Ανθρακούχο Ατσάλι
  • Ύψος Ποδιού Τραπεζιού: 36" / 91.5 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.0473" / 1.2 mm
  • Χωρητικότητα Φορτίου (Κάθε Πόδι): 220 lbs / 100 kg
  • Βάρος Προϊόντος (Κάθε Πόδι): 1.65 lbs / 0.75 kg
  • Πλάκα Στήριξης: 4.3x4.3" / 11x11 cm (Μ x Π)