VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 20" για Έπιπλα, Αντοχή 220lbs, 3 Ράβδοι, Βαρέως Τύπου από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS20YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS20YC3G001V0 ID : 43477
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 369 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μη-σκουριασμένος Χάλυβας
  • Βαριά Σταθερότητα Ποδιών
  • Προστατευτικό Δαπέδου από Καουτσούκ
  • Ενισχυμένη Βάση Στήριξης
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ
  • Ευρεία Εφαρμογή
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 20" για Έπιπλα, Αντοχή 220lbs, 3 Ράβδοι, Βαρέως Τύπου από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS20YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαύρα Πόδια Τραπεζιού Hairpin 20 ιντσών - Σετ 4 Τεμαχίων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Ύψος Ποδιού Τραπεζιού: 20" / 50.8 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.0473" / 1.2 mm
  • Ικανότητα Φορτίου (Κάθε Πόδι): 220 lbs / 100 kg
  • Βάρος Προϊόντος (Κάθε Πόδι): 1.05 lbs / 0.48 kg
  • Πλάκα Στήριξης: 4.3x4.3" / 11x11 cm (Μ x Π)