VEVOR VEVOR Διάφανη Μεμβράνη Συσκευασίας 15"x1000', 60 Gauge, με Λαβές LSM15INCH100GUQS6V0
Κωδικός προϊόντος : LSM15INCH100GUQS6V0 ID : 47393
Μη διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 299 Πόντους
Δευτέρα - Παρασκευή: 09:00 - 17:00
Θέλω να ενημερωθώ μόλις έρθει!
Συμπληρώστε το email σας και θα ενημερωθείτε μόλις παραλάβουμε το προϊόν
  • Πάχος Ταινίας: 60 Gauge
  • Ικανότητα Τεντώματος: 350%
  • Υλικό Ταινίας: LLDPE
Μη διαθέσιμο
VEVOR Διάφανη Μεμβράνη Συσκευασίας 15"x1000', 60 Gauge, με Λαβές LSM15INCH100GUQS6V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Διαστάσεις: Πλάτος 15 ίντσες (381 mm) και μήκος 1000 πόδια (305 m).
  • Εύκολη Χρήση: Περιλαμβάνει 2 εργονομικές λαβές για άνετη και γρήγορη εφαρμογή.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανική για περιτύλιξη παλετών, αποστολές, μετακομίσεις και αποθήκευση.
Επιλέξτε το Ιδανικό Μέγεθος για τις Ανάγκες σας
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Αριθμός Λαβών: 2
  • Πάχος Ταινίας: 60 Gauge
  • Μήκος Ταινίας: 1000 ft/305 m
  • Πλάτος Ταινίας: 15 in/381 mm
  • Διαστάσεις Λαβών: 0.98 x 8.46 in/25 x 215 mm