VEVOR VEVOR Φορτιστής Μπαταρίας DC-DC 350W 30A με MPPT για Ηλιακά Πάνελ και Εναλλάκτη, Κατάλληλος για Μπαταρίες LiFePO4 και Μολύβδου DCDCSDY12V24BEYZ9001V9
Κωδικός προϊόντος : DCDCSDY12V24BEYZ9001V9 ID : 103024
Μη διαθέσιμο
Θέλω να ενημερωθώ μόλις έρθει!
Συμπληρώστε το email σας και θα ενημερωθείτε μόλις παραλάβουμε το προϊόν
ΝΕΟ! Πλάνο δόσεων με & χωρίς πιστωτική κάρτα
visa-image mastercard-image
Σύντομη περιγραφή
  • Φορτιστής DC σε DC με MPPT για μέγιστη απόδοση φόρτισης
  • Ισχύς 350W και ρεύμα φόρτισης 30A για γρήγορη και αποτελεσματική φόρτιση
  • Διπλή είσοδος: Συμβατότητα με ηλιακό πάνελ και εναλλάκτη (alternator)
  • Έξυπνη πολυσταδιακή φόρτιση για μπαταρίες LiFePO4 και μολύβδου-οξέος
  • Ιδανικό για RV, αυτοκίνητα, οικιακή εφεδρική ενέργεια και πολλές ακόμα εφαρμογές
  • Ενσωματωμένη ένδειξη LED για άμεση παρακολούθηση της κατάστασης φόρτισης
  • Καλώδιο XT60 για γρήγορη και ασφαλή σύνδεση
  • Περιλαμβάνονται δύο διακόπτες DIP για εύκολη ρύθμιση
  • Εύκολη εγκατάσταση χωρίς πολύπλοκες διαδικασίες
  • Πολλαπλές προστασίες για ασφάλεια: υπέρταση, υπερφόρτωση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα
  • Εύρος τάσης εισόδου: 12V/24V, τάση φόρτισης: 12.6V-29.4V
  • Αριθμός μοντέλου: C30AMPPT
Μη διαθέσιμο
VEVOR Φορτιστής Μπαταρίας DC-DC 350W 30A με MPPT για Ηλιακά Πάνελ και Εναλλάκτη, Κατάλληλος για Μπαταρίες LiFePO4 και Μολύβδου DCDCSDY12V24BEYZ9001V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αξιόπιστη Προστασία Φόρτισης
Ευρεία Τάση 12/24-12/24V
Υποστηρίζει τέσσερις λειτουργίες φόρτισης: 12V σε 12V, 12V σε 24V, 24V σε 12V και 24V σε 24V. Ιδανικός για RV, τροχόσπιτα, trailers, off-grid συστήματα και εφεδρική παροχή ρεύματος στο σπίτι.
Ευρεία Συμβατότητα Μπαταριών
Έκτακτη Αντίστροφη Φόρτιση
Γρήγορη Απόδοση Φόρτισης
Παρέχει έως 30A και 350W με απόδοση έως 94%, ταχύτερα από έναν τυπικό φορτιστή αναπτήρα αυτοκινήτου. Υποστηρίζει είσοδο από ηλιακό πάνελ ως εφεδρική πηγή ενέργειας και διαθέτει ενσωματωμένη τεχνολογία MPPT για βέλτιστη απόδοση ηλιακής φόρτισης. Δίνει προτεραιότητα στην ηλιακή ενέργεια, μειώνοντας το φορτίο του εναλλάκτη και μεγιστοποιώντας τη συνολική απόδοση φόρτισης.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • LED Ένδειξη
  • Καλώδιο XT60 Quick-Connect
  • Δύο πλήκτρα DIP Switch
  • Εύκολη εγκατάσταση
  • Ευρεία εφαρμογή
  • Πολλαπλές προστασίες
  • Ρεύμα φόρτισης: 30A
  • Μέγιστη ισχύς εξόδου: 350W
  • Τάση εισόδου: 12V/24V
  • Τάση φόρτισης: 12.6V-29.4V