VEVOR VEVOR Ηλεκτρική Σούβλα BBQ για Αρνί & Γουρούνι, 60 kg, με Ρόδες, 4 Επίπεδα Ύψους, Ανοξείδωτη, 38W PZSHLK46INCH4KCB0001V2
Κωδικός προϊόντος : PZSHLK46INCH4KCB0001V2 ID : 103377
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρό και σταθερό: Με μοτέρ 38W και μέγιστο φορτίο 60 kg, εξασφαλίζει ομοιόμορφο γύρισμα και αξιόπιστη απόδοση για άψογο ψήσιμο κάθε φορά.
  • Μεγάλη επιφάνεια ψησίματος: Μέγιστο μήκος ψησίματος 46 in / 1168,4 mm για να ετοιμάζετε πλούσια γεύματα για οικογένεια και φίλους.
VEVOR Ηλεκτρική Σούβλα BBQ για Αρνί & Γουρούνι, 60 kg, με Ρόδες, 4 Επίπεδα Ύψους, Ανοξείδωτη, 38W PZSHLK46INCH4KCB0001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ηλεκτρική Σούβλα BBQ για Πορτόγαλιο, Αρνί & Κοτόπουλο
Γιατί θα τη λατρέψετε
  • Ανθεκτική κατασκευή: Από ανοξείδωτο ατσάλι, ανθεκτικό στη σκουριά και εύκολο στον καθαρισμό.
  • Υψηλή απόδοση: Μοτέρ 38W με 3 RPM για σταθερή και αθόρυβη περιστροφή, με διπλά ρουλεμάν και ενισχυμένη ψύξη.
Εντυπωσιακή χωρητικότητα
Με μέγιστο φορτίο 132 lbs / 60 kg και μήκος ψησίματος 46 in / 1168,4 mm, αυτή η σούβλα είναι φτιαγμένη για μεγάλα τραπέζια και ακόμα μεγαλύτερες ορέξεις.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Μοντέλο: TB-46Z
  • Ισχύς μοτέρ: 38W
  • Μέγιστο φορτίο: 132 lb / 60 kg
  • Διαστάσεις προϊόντος: 1440 x 480 x 945 mm
  • Βάρος προϊόντος: 47,8 kg
  • Επιφάνεια ψησίματος: 1370 x 550 mm