VEVOR Τόρνος VEVOR KP96, 4 Σιαγόνες 3.75", Αυτοκεντρούμενος, για Τόρνους & Μηχανές Άλεσης MGCCKP375YC0FQLQ0V0
Κωδικός προϊόντος : MGCCKP375YC0FQLQ0V0 ID : 46732
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 758 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εξαιρετική Αντοχή: Η ανθεκτικότητα του VEVOR KP96 εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση.
  • Εξαιρετική Λειτουργική Ακρίβεια: Παρέχει ακρίβεια στις εργασίες κατεργασίας.
  • Ευελιξία Ρυθμιζόμενων Σιαγόνων: Οι ρυθμιζόμενες σιαγόνες προσφέρουν ευελιξία στη χρήση.
  • Εύκολη Χρήση: Σχεδιασμένο για εύκολη εκκίνηση και χρήση από τον χρήστη.
  • Πολυχρηστική Μονή Σιαγόνα: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές κατεργασίας.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για τόρνους, μηχανές λείανσης και φρέζες.
Τόρνος VEVOR KP96, 4 Σιαγόνες 3.75", Αυτοκεντρούμενος, για Τόρνους & Μηχανές Άλεσης MGCCKP375YC0FQLQ0V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR KP96 Τόρνος Τσοκ, 4-Σιαγόνες 3.75" Διάμετρος
Εξαιρετική Αντοχή
Κατασκευασμένο για να αντέχει στη φθορά και να προσφέρει μακροχρόνια απόδοση.
Εξαιρετική Λειτουργική Ακρίβεια
Σχεδιασμένο για ακριβείς εργασίες, εξασφαλίζοντας άριστα αποτελέσματα κάθε φορά.
Ευελιξία Ρυθμιζόμενων Σιαγόνων
Προσαρμόστε εύκολα τις σιαγόνες για να ταιριάζουν στις ανάγκες σας.
Εύκολη Χρήση
Ιδανικό για αρχάριους και επαγγελματίες, προσφέροντας μια απλή και άμεση εμπειρία χρήσης.
Πολυχρηστική Μονή Σιαγόνα
Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές και εργασίες.
Ευρεία Χρήση
Ιδανικό για τόρνους, μηχανές λείανσης και φρεζαρίσματος.
  • Εύρος Σφιξίματος (Εσωτερικό): 1.26-2.75" (32-70 mm)
  • Εκκεντρότητα Εξωτερικής Διαμέτρου: ≤0.15 mm
  • Εκκεντρότητα Ράβδου Δοκιμής: ≤0.40 mm σε απόσταση 50 mm
  • Επεξεργασία Επιφάνειας και Χρώμα: ≤Ra1.6, επιχρωμιωμένο φυσικό χρώμα
  • Αριθμός Μοντέλου: KP96
  • Εύρος Υποστήριξης (Εξωτερικό): 1.77-3.4" (45-86 mm)
  • Εσωτερικό Σπείρωμα Τσοκ: M33*3.5TPI
  • Διαστάσεις Προϊόντος: φ96 x 80 mm
  • Εξωτερική Διάμετρος Τσοκ: 3.75" / φ96 mm