Κωδικός προϊόντος : D30-920V01LG ID : 83425
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 659 Πόντους
Προϊόν της σειράς PawHut
Προϊόν της εταιρείας: PawHut
Σύντομη περιγραφή
html
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Δέντρο Γάτας PawHut <>Ξεχωρίστε με το Δέντρο Γάτας PawHut>
<>Χαρακτηριστικά:>
  • Διαθέτει δύο σπηλιές, αιώρα και πλατφόρμες για να καλύψει όλες τις ανάγκες του γάτου σας.
  • Ενισχυμένη βάση και αντιολισθητική προστασία για σταθερό παιχνίδι από 1-3 γάτες.
  • Σκάλα και διάταξη βημάτων για εύκολη ανάβαση από όλες τις γάτες.
  • Σπίτι γυμναστικής για γάτες με επένδυση μαλακού βελούδου για άνετη ξεκούραση.
  • Απαιτείται συναρμολόγηση, 50 λεπτά για ένα άτομο
<>Τεχνικά Δεδομένα:>
  • Χρώμα: Ανοικτό Γκρί, Κρεμ λευκό
  • Υλικό: Μοριοσανίδα, Βελούδο (100% πολυεστέρας), Σιζάλ
  • Συνολικές Διαστάσεις: 48L x 48W x 160H cm
  • Διαστάσεις κρεβατιού γάτας: Ø30 x 10H cm
  • Διαστάσεις κάτω σπηλιάς: 30L x 30W x 29H cm
  • Διαστάσεις πάνω σπηλιάς: 45L x 30W x 29H cm
  • Διαστάσεις αιώρας: Ø30 cm
  • Διαστάσεις σκάλας: 43L x 18W cm
  • Διαστάσεις βάσης: 48L x 48W cm