Κωδικός προϊόντος : D30-906V00GY ID : 83438
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 849 Πόντους
Προϊόν της σειράς PawHut
Προϊόν της εταιρείας: PawHut
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html <>Ο Άνετος Κόσμος του Γάτου σας με το Δέντρο PawHut!>
<>Χαρακτηριστικά:>
  • Ύψος 165 εκ. με σπηλιές διπλής εισόδου, πλατφόρμες και αιώρα για ατελείωτη χαλάρωση.
  • Σχεδιασμός πολλαπλών επιπέδων για φιλοξενία πολλών γατών.
  • Επενδεδυμένο με μαλακό πολυεστέρα 220GSM, προσφέρει μια ζεστή φωλιά.
  • Αντιολισθητική βάση και ζώνη για σταθερότητα στο έδαφος.
  • Κολώνες από σισάλ για ξύσιμο, προστατεύοντας τα έπιπλά σας.
  • 4 κρεμαστές μπάλες για διασκέδαση και ενίσχυση του κυνηγετικού ενστίκτου.
  • Απαιτείται συναρμολόγηση.
<>Τεχνικά Δεδομένα:>
  • Χρώμα: Γκρι, λευκό
  • Υλικό: Νοβοπάν, πολυεστέρας, βαμβάκι PP, σισάλ
  • Διαστάσεις: 48L x 40P x 165A εκ.
  • Διαστάσεις βάσης: 48L x 40P εκ.
  • Διαστάσεις σπηλιάς: 40L x 30P x 30A εκ.
  • Διαστάσεις κρεβατιού: 40L x 30P x 10A εκ.